POZNAŃSKA 22 to kameralny budynek wielorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji – w lubianej i popularnej dzielnicy Łódź Górna. Inwestycja położona jest przy spokojnej ulicy, wzdłuż której rośnie szpaler wiekowych, malowniczych jesionów.
Podczas projektowania inwestycji uwzględniono potrzeby osób z każdej grupy wiekowej: rodzin z dziećmi, singli i seniorów tak, aby każdy mógł  odnaleźć tu wygodę i komfort codziennego życia.
Inwestycję cechuje kameralny charakter, niska, ogrodzona zabudowa i wspólna przestrzeń zagospodarowana z dbałością o szczegóły. POZNAŃSKA 22 to doskonałe miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, przy zachowaniu wszelkich korzyści wynikających z miejskiej lokalizacji. Miejsce, które pozwoli cieszyć się wysokim komfortem życia, oraz osiągnąć spokój ducha i wewnętrzną harmonię.
Kameralna zabudowa
Spokojna uliczka
Przyjazna dzieciom
Winda
Miejsca garażowe
Sprawna komunikacja
Usytuowanie inwestycji pozwala w pełni cieszyć się rozbudowaną infrastrukturą miejską. Bliskość i rozwinięta sieć komunikacji  zapewniają szybki dostęp do edukacyjnej, handlowej i rekreacyjnej oferty Łodzi. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele linii autobusowych i tramwajowych pozwalających na dojazd do centrum w 5 min.
Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami – jest elegancki, nowoczesny, a jednocześnie przytulny.  Do wykończenia użyto sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości. Elewacja wykończona jest w stonowanych odcieniach bieli i szarości, z drewnianymi dekoracyjnymi detalami, tworząc  wzór efektownej  współczesnej architektury.
Mieszkania są funkcjonalne, przestronne i słoneczne.  Zaprojektowane, przez uznaną pracownię projektową, z uwagą i dbałością o detale tak, aby każdy mógł z łatwością zaaranżować je na wiele sposobów. Do każdego z mieszkań przynależy indywidualne miejsce postojowe oraz komórka lokatorska będąca dodatkową przestrzenią użytkową.  Całości dopełniają efektowne, przestronne tarasy  – niezbędny element nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej.